- autor: Pecherz, 2011-02-06 09:30
-
O ligowe punkty LZS Grochowiska Księże zacznie zmagania 2/3 kwietnia meczem wyjazdowym z Iskrą Zamość/Rynarzewo. Pozniżej zamieszczamy pełny terminarz.
Oto pełny terminarz B-klasy grupa IV Bydgoska:
Kolejka 12; 2/3 kwietnia:
Iskra Zamość-Rynarzewo - LZS Grochowiska Księże
LZS Sipiory - Orion Dziewierzewo
Iskra Samoklęski Duże - Victoria Kołaczkowo
GLZS Sadki - Orion Mrozowo
Pauza: Zieloni Zalesie, LZS Świątkowo/Cerekwica.
Kolejka 13; 9/10 kwietnia:
LZS Świątkowo Cerekwica - GLZS Sadki
Orion Mrozowo - Iskra Samoklęski Duże
Victoria Kołaczkowo - LZS Sipiory
Orion Dziewierzewo - Iskra Zamość-Rynarzewo
Pauza: Zieloni Zalesie, LZS Grochowiska Księże.
Kolejka 14; 16/17 kwietnia:
Zieloni Zalesie - LZS Grochowiska Księże
Iskra Zamość-Rynarzewo - Victoria Kołaczkowo
LZS Sipiory - Orion Mrozowo
Iskra Samoklęski Duże - LZS Świątkowo Cerekwica
Pauza: GLZS Sadki, Orion Dziewierzewo.
Kolejka 15; 30 kwietnia/1 maja:
GLZS Sadki - Zieloni Zalesie
LZS Świątkowo Cerekwica - LZS Sipiory
Orion Mrozowo - Iskra Zamość-Rynarzewo
Orion Dziewierzewo - LZS Grochowiska Księże
Pauza: Iskra Samoklęski Duże, Victoria Kołaczkowo.
Kolejka 16; 7/8 maja:
Zieloni Zalesie - Orion Dziewierzewo
LZS Grochowiska Księże - Victoria Kołaczkowo
Iskra Zamość-Rynarzewo - LZS Świątkowo Cerekwica
Iskra Samoklęski Duże - GLZS Sadki
Pauza: Orion Mrozowo, LZS Sipiory.
Kolejka 17; 14/15 maja:
Iskra Samoklęski Duże - Zieloni Zalesie
GLZS Sadki - LZS Sipiory
Orion Mrozowo - LZS Grochowiska Księże
Victoria Kołaczkowo - Orion Dziewierzewo
Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo, LZS Świątkowo/Cerekwica.
Kolejka 18; 21/22 maja:
Zieloni Zalesie - Victoria Kołaczkowo
Orion Dziewierzewo - Orion Mrozowo
LZS Grochowiska Księże - LZS Świątkowo Cerekwica
Iskra Zamość-Rynarzewo - GLZS Sadki
LZS Sipiory - Iskra Samoklęski Duże
Kolejka 19; 28/29 maja:
LZS Sipiory - Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże - Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Świątkowo Cerekwica - Orion Dziewierzewo
Orion Mrozowo - Victoria Kołaczkowo
Pauza: GLZS Sadki, LZS Grochowiska Księże.
Kolejka 20; 4/5 czerwca:
Zieloni Zalesie - Orion Mrozowo
Victoria Kołaczkowo - LZS Świątkowo Cerekwica
LZS Grochowiska Księże - GLZS Sadki
Iskra Zamość-Rynarzewo - LZS Sipiory
Pauza: Orion Dziewierzewo, Iskra Samoklęski Duże.
Kolejka 21; 11/12 czerwca:
Iskra Zamość-Rynarzewo - Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże - LZS Grochowiska Księże
GLZS Sadki - Orion Dziewierzewo
LZS Świątkowo Cerekwica - Orion Mrozowo
Pauza: LZS Sipiory, Victoria Kołaczkowo.
Kolejka 22; 18/19 czerwca:
Zieloni Zalesie - LZS Świątkowo Cerekwica
Victoria Kołaczkowo - GLZS Sadki
Orion Dziewierzewo - Iskra Samoklęski Duże
LZS Grochowiska Księże - LZS Sipiory