Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hermes Radłowo - Pogoń II Mogilno 3:0
  • Orzeł Kcynia - Promień Szczepanowo 0:2
  • Spójnia Białe Błota - LZS Grochowiska Księże 1:0
  • Olimpia Dąbrowa - LZS Jadowniki 0:2
  • Legia Strzelce - LZS Kościelec Kujawski 1:5
  • Fala Głogówiec - pauza

Cz strona internetowa LZS jest potrzebna?

informacje

Pełna Nazwa Klubu:    Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże

Rok Założenia:             2000

Barwy :                            biało czerwono niebieskie

Prezes:                           Lis Jacek (Tel : 601725937)

Trener:                           Dawid Łukomski

e-mail:                            lzsgrochowiska1@wp.pl

Zimowy Turniej Halowy 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

brak zdjęć

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zdarzył się słabszy mecz

• autor: jacek6884, 2018-05-20 07:26

W ubiegłą niedzielę po dobrym meczu pokonaliśmy Hermesa Radłowo 2:0,przebieg meczu to walka obu zespołów w środku pola,goście to zespół waleczny ze sporymi umiejętnościami plus dobry bramkarz,my natomiast po kontuzji Dawida Orlikowskiego trochę w innym ustawieniu co z powodzeniem funkcjonowało.Nieustanne ataki naszego zespołu przynoszą prowadzenie w 17 minucie po indywidualnej akcji Adama Pastuszyna,do przerwy  1:0, druga połowa to kopia pierwszej nieustanne ataki Lzsu rozbijane przez zespół gości,walimy głową w mur,po jednej z sytuacji pod bramkowych najlepiej odnajduje się Łukasz Mrówczyński  i precyzyjnym strzałem wyprowadzana nas na dwu bramkowe prowadzenie,kontrolujemy grę goście próbują strzelić kontaktowego gola ale dobrze grająca obrona radzi sobie,dziś pozytywnie zagrali zmiennicy dając dobre zmiany,jeszcze było kilka sytuacji na podwyższenie wyniku,Było to nasze piąte zwycięstwo z rzędu,niestety kiedyś ta passa musiała zostać przerwana w 18 kolejce przyszło nam się zmierzyć z odwiecznym rywalem LZS Jadowniki.

Mecz okrzyknięty  hitem kolejki rozczarował troszkę,zaczynamy najgorzej jak mogliśmy,już w pierwszej akcji Daniel Żółć fauluje przed polem karnym najlepszego zawodnika gospodarzy,rzut wolny w dobrym stylu broni nasz bramkarz ale przy dobitce jest bez radny,wszystkie założenia taktyczne dostały w łep,gospodarze prowadzą, spotkanie z biegiem czasu wyrównuje się ,mamy swoje sytuacje ale jakieś fatum i nic nie chce wpaść w 44 minucie tracimy drugiego gola w zamieszaniu podbramkowym do przerwy 2:0.W przerwie pada parę ostrych słów od trenera,uwagi wskazówki co od razu przekłada się na efekt po doskonałym podaniu Marcina Dudziaka popularny Chomik daje nadzieje.Niestety rozprężenie i trochę słabiej dysponowany w tym dniu nasz golkiper i robi się 4:1,walczymy- rzut karny po przypadkowym  zagraniu ręką ale niestety i etatowy strzelec zawodzi dziś.Gospodarze idą za ciosem z nas zeszło powietrze robi się 6:1 w doliczonym czasie gry na osłodę w zamieszaniu podbramkowym drugiego gola dla nas strzela Janusz Judek.Szkoda ale najlepszym zespołom zdarza się słabszy dzień,zawodnicy i tak zostawili sporo zdrowia i serca na boisku. Za tydzień podejmujemy  LZS Kościelec  który wiosną spisuje się bardzo dobrze,zapraszamy na to spotkanie w niedzielę o godzinie 17.

Autor: Treść:pozostało znaków:

LZS Grochowiska KsiężePolonia Słupy