Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń II Mogilno - Hermes Radłowo 0:5
  • Promień Szczepanowo - Orzeł Kcynia 3:3
  • LZS Grochowiska Księże - Spójnia Białe Błota 2:6
  • LZS Jadowniki - Olimpia Dąbrowa 4:1
  • LZS Kościelec Kujawski - Legia Strzelce 4:2
  • Fala Głogówiec - pauza
  •        
Strona klubowa
Herb

Ankiety

Cz strona internetowa LZS jest potrzebna?

informacje

   

 

Pełna Nazwa Klubu:    Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże

Rok Założenia:             2000

Barwy :                            biało czerwono niebieskie

Prezes:                           Lis Jacek (Tel : 601725937)

Trener:                           Dawid Łukomski

e-mail:                            lzsgrochowiska1@wp.pl

 

 

Statystyki drużyny

Buttony

Najnowsza galeria

Zimowy Turniej Halowy 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

LZS Grochowiska Ks. - Pelikan Niechanowo 03.08.2011
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Vicelider w klasyfikacji strzelców

  • autor: jacek6884, 2017-11-20 10:43

Kl. B grupa 4

Snajperzy po rundzie jesiennej:

Na liście strzelców jest 101 zawodników, strzelono w sumie 297 bramek. Trzy mecze zweryfikowane zostały jako walkower, 5 bramek zaliczono jako samobójcze:

12 - Maciej Książkiewicz (LZS Jadowniki), Adam Pastuszyn (LZS Grochowiska Księże)

10 - Dawid Książkiewicz (Jadowniki)

9 - Michał Sander (Spójnia Białe Błota), Michał Frąckowiak (Promień Szczepanowo)

8Marcin Czerwiński, Oskar Suchodolski (Spójnia B. B.), Patryk Tabaszewski (Grochowiska),

Marcin Ruciński (LZS Kościelec)

7 - Adrian Damski (Spójnia), Przemysław Wiktorowski, Mikołaj Gajewski ( Kościelec),

 

 

 

 

 

6 - Filip Górski (Spójnia), Janusz Judek (Grochowiska), Ariel Kiliński (Jadowniki), Przemysław

Sajdyk (Hermes Radłowo),

5 - Karol Hoffman (Spójnia), Krzysztof Woźniak (Promień), Paweł Lewandowski, Szymon Dudek

(Hermes),

4 - Patryk Jurkiewicz, Przemysław Ciążyński (Legia Strzelce), Marcin Hałajczak (Olimpia

Dąbrowa), Filip Prażuch (Spójnia), Mateusz Kurowski (Pogoń II Mogilno), Artur Frydrych

(Grochowiska), Tomasz Majtczak (Kościelec), Łukasz Marciniak (Hermes),

3Mikołaj Szymański, Mateusz Wawer (Legia), Dawid Gwiazda (Olimpia), Paweł Łukomski,

Kacper Niedbalski (Orzeł Kcynia), Paweł Kozajda (Fala Głogówiec), Arkadiusz Kaczmarek,

Marcin Dudziak (Grochowiska),

2Adam Szydzik (Legia), Bartosz Wirbicki, Tomasz Guziołek, Przemysław Przybysz (Olimpia),

Paweł Hoppe, Marcin Eidtner, Bartosz Ziłókowski (Spójnia), Łukasz Czyż, Marcin Paprocki,

Jakub Niedbalski (Orzeł), Adam Kaźmierski (Fala), Daniel Ignaszak, Bartosz Nowicki (Pogoń

II), Amadeusz Teper (Promień), Szymon Krakowiak (Jadowniki), Radosław Jardanowski,

Mateusz Mędlewski, Błażej Babiarz, Mateusz Zalewski (Kościelec), Dariusz Prokop, Dariusz

Wójcik, Eryk Trawka (Hermes)

1- Dominik Niewiadomski, Marcin Meszyński, Adrian Kurczewski, Dariusz Prokop, Przemysław

Sajdyk, Patryk Siwek, Michał Makowski (Legia), Łukasz Gapiński, Tomasz Gębala, Michał

Sośnicki, Jacek Lewandowski (Olimpia), Radosław Płóciennik (Spójnia), Patryk Pokrzywiński,

Sebastian Górecki, Mariusz Górski, Tomasz Paprocki, Jakub Kondracki (Orzeł), Mateusz

Cajmer, Sławomir Czarnik, Kamil Demski, Bartosz Kurant (Fala), Dawid Kępiński, Artur

Mrówczyński, Mikołaj Fojucik, Jacek Fischer (Pogoń II), Krzysztof Kozłowski, Kamil

Pawełczak, Paweł Myller, Mirosław Kuczak (Promień), Łukasz Mrówczyński, Adrian

Przedwojski, Tomasz Świderski, Karol Bereit (Grochowiska), Grzegorz Stelmasik, Adrian Stiler,

Patryk Czerwiński, Julian Zagniński, Piotr Łuczak (Jadowniki), Andrzej Hillenberg, Artur

Frydrych (Kościelec), Karol Hofman, Patryk Woźniak (Hermes)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [25]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sparta Janowiec Wlkp.LZS Grochowiska Księże
mecz towarzyski
Sparta Janowiec Wlkp.   LZS Grochowiska Księże
2018-02-24, 14:00:00

Ostatnie spotkanie

LZS Grochowiska KsiężeSpójnia Białe Błota
LZS Grochowiska Księże 2:6 Spójnia Białe Błota
2017-11-04, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Pogoń II Mogilno 0:5 Hermes Radłowo
Promień Szczepanowo 3:3 Orzeł Kcynia
LZS Grochowiska Księże 2:6 Spójnia Białe Błota
LZS Jadowniki 4:1 Olimpia Dąbrowa
LZS Kościelec Kujawski 4:2 Legia Strzelce
Fala Głogówiec pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 115
ogółem: 1 300 026

statystyki szczegółowe