Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Tabela ligowa
Sezon: 2008/2009
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Bilans |
1. | Zjednoczeni Chwaliszewo | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 66 - 29 | 37 |
2. | MLKS Orzeł Kcynia | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 54 - 24 | 30 |
3. | Pałuczanka II Żnin | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 47 - 26 | 21 |
4. | Orion Dziewierzewo | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 48 - 46 | 2 |
5. | Victoria Kołaczkowo | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 24 - 33 | -9 |
6. | Iskra Zamość/Rynarzewo | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 36 - 38 | -2 |
7. | Zieloni Zalesie | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 40 - 53 | -13 |
8. | LZS Grochowiska Księże | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 56 - 64 | -8 |
9. | LZS Sipiory | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 36 - 63 | -27 |
10. | Iskra Samoklęski Duże | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 24 - 55 | -31 |
Podsumowanie drużyny
LZS Grochowiska Księże
|
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
RAZEM |
5 (27.78%) |
3 (16.67%) |
10 (55.56%) |
56 - 64 [-8] |
U SIEBIE |
3 (33.33%) |
1 (11.11%) |
5 (55.56%) |
36 - 36 [0] |
WYJAZD |
2 (22.22%) |
2 (22.22%) |
5 (55.56%) |
20 - 28 [-8] |
Statystyki bramek
LZS Grochowiska Księże
|
Wszystkie |
U siebie |
Na wyjeździe | |||
|
Ilość |
Średnia |
Ilość |
Średnia |
Ilość |
Średnia |
Strzelone gole |
56 |
3.11 |
36 |
4.00 |
20 |
2.22 |
Stracone bramki |
64 |
3.56 |
36 |
4.00 |
28 |
3.11 |
Statystyki zbiorcze drużyny
LZS Grochowiska Księże
|
Mecze |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Pkt |
Bramki |
Bilans |
WSZYSTKIE SPOTKANIA |
18 |
5 |
3 |
10 |
18 |
56-64 |
-8 |
SPOTKANIA U SIEBIE |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
36-36 |
0 |
SPOTKANIA WYJAZDOWE |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
20-28 |
-8 |
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Sezon: 2008/2009
Lp. | Nazwisko i imię | Pozycja | Mecze | Bramki | Asysty | Łączny czas gry | Czas gry/mecz | ||
1. | Andryszak Bartosz | pomocnik/napastnik | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 429 | 72 |
2. | Banach Mateusz | obrońca/pomocnik | 17 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1371 | 81 |
3. | Czub Adam | pomocnik | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 720 | 90 |
4. | Czub Michał | pomocnik | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 725 | 52 |
5. | Dereziński Bartłomiej | napastnik | 9 | 17 | 0 | 2 | 0 | 810 | 90 |
6. | Dereziński Gracjan | obrońca | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 446 | 64 |
7. | Eichstaedt Marek | obrońca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 | 90 |
8. | Filipczak Patryk | obrońca/pomocnik | 12 | 2 | 0 | 2 | 0 | 993 | 83 |
9. | Frydrych Artur | napastnik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 |
10. | Gawron Dariusz | obrońca | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1025 | 79 |
11. | Hadada Krzysztof | bramkarz | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 825 | 69 |
12. | Lis Jacek | kierownik drużyny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Maciejewski Wiesław | pomocnik | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 946 | 86 |
14. | Malak Mateusz | pomocnik/napastnik | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 551 | 62 |
15. | Matuszak Jakub | pomocnik/napastnik | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 472 | 79 |
16. | Michalski Mirosław | pomocnik/napastnik | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 270 | 90 |
17. | Myller Paweł | obrońca | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 964 | 75 |
18. | Nowakowski Kamil | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19. | Pochylski Adrian | obrońca | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 735 | 82 |
20. | Popiołek Krzysztof | bramkarz | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 591 | 74 |
21. | Przedwojski Adrian | pomocnik/napastnik | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 770 | 65 |
22. | Przedwojski Patryk | obrońca | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 907 | 65 |
23. | Ruchalski Piotr | pomocnik | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 700 | 88 |
24. | Sławski Piotr | trener | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 | 38 |
25. | Smaruj Kamil | bramkarz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 404 | 81 |
26. | Substyk Marcin | obrońca/pomocnik | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 990 | 77 |
27. | Szeląg Łukasz | pomocnik/napastnik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 158 | 79 |
28. | Tabaszewski Patryk | napastnik | 8 | 2 | 1 | 2 | 0 | 408 | 51 |
29. | Tabatowski Dawid | obrońca/pomocnik | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 720 | 90 |
30. | Tyszkiewicz Tomasz | pomocnik | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 540 | 90 |
Kolejka 1 - 30-31 sierpnia |
LZS Grochowiska Księże | 1-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Orzeł Kcynia | 5-1 | Zieloni Zalesie | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 9-2 | LZS Sipiory | |
Pałuczanka II Żnin | 4-0 | Iskra Samoklęski Duże | |
Orion Dziewierzewo | 5-1 | Victoria Kołaczkowo |
Kolejka 2 - 6-7 września |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 2-0 | Victoria Kołaczkowo | |
Iskra Samoklęski Duże | 1-2 | Orion Dziewierzewo | |
LZS Sipiory | 2-1 | Pałuczanka II Żnin | |
Zieloni Zalesie | 1-4 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
LZS Grochowiska Księże | 2-4 | Orzeł Kcynia |
Kolejka 3 - 13-14 września |
Orzeł Kcynia | 5-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 4-4 | LZS Grochowiska Księże | |
Pałuczanka II Żnin | 7-0 | Zieloni Zalesie | |
Orion Dziewierzewo | 3-2 | LZS Sipiory | |
Victoria Kołaczkowo | 1-0 | Iskra Samoklęski Duże |
Kolejka 4 - 21 września |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 6-1 | Iskra Samoklęski Duże | |
LZS Sipiory | 0-2 | Victoria Kołaczkowo | |
Zieloni Zalesie | 3-6 | Orion Dziewierzewo | |
LZS Grochowiska Księże | 3-3 | Pałuczanka II Żnin | 17 września |
Orzeł Kcynia | 3-0 | Zjednoczeni Chwaliszewo |
Kolejka 5 - 28 września |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 5-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Pałuczanka II Żnin | 1-4 | Orzeł Kcynia | |
Orion Dziewierzewo | 5-2 | LZS Grochowiska Księże | |
Victoria Kołaczkowo | 4-2 | Zieloni Zalesie | |
Iskra Samoklęski Duże | 3-0 | LZS Sipiory |
Kolejka 6 - 5 października |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 4-1 | LZS Sipiory | |
Zieloni Zalesie | 1-2 | Iskra Samoklęski Duże | |
LZS Grochowiska Księże | 3-5 | Victoria Kołaczkowo | |
Orzeł Kcynia | 3-1 | Orion Dziewierzewo | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 1-0 | Pałuczanka II Żnin |
Kolejka 7 - 11-12 października |
Pałuczanka II Żnin | 3-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Orion Dziewierzewo | 3-3 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
Victoria Kołaczkowo | 0-0 | Orzeł Kcynia | |
Iskra Samoklęski Duże | 3-2 | LZS Grochowiska Księże | |
LZS Sipiory | 5-0 | Zieloni Zalesie |
Kolejka 8 - 18-19 października |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 4-0 | Zieloni Zalesie | |
LZS Grochowiska Księże | 12-5 | LZS Sipiory | |
Orzeł Kcynia | 5-1 | Iskra Samoklęski Duże | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 0-0 | Victoria Kołaczkowo | |
Pałuczanka II Żnin | 2-0 | Orion Dziewierzewo |
Kolejka 9 - 25-26 października |
Orion Dziewierzewo | 0-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Iskra Samoklęski Duże | 1-4 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
LZS Sipiory | 3-2 | Orzeł Kcynia | |
Zieloni Zalesie | 2-4 | LZS Grochowiska Księże | |
Pałuczanka II Żnin | 1-1 | Victoria Kołaczkowo |
Kolejka 10 - 18-19 kwietnia |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-2 | LZS Grochowiska Księże | 19 kwietnia, 15:00 |
Zieloni Zalesie | 2-1 | Orzeł Kcynia | 19 kwietnia, 12:30 |
LZS Sipiory | 0-2 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 19 kwietnia, 14:00 |
Iskra Samoklęski Duże | 1-2 | Pałuczanka II Żnin | 19 kwietnia, 14:00 |
Victoria Kołaczkowo | 1-4 | Orion Dziewierzewo | 19 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 11 - 25-26 kwietnia |
Victoria Kołaczkowo | 1-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 25 kwietnia, 16:30 |
Orion Dziewierzewo | 5-1 | Iskra Samoklęski Duże | 26 kwietnia, 14:00 |
Pałuczanka II Żnin | 5-2 | LZS Sipiory | 26 kwietnia, 16:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 5-0 | Zieloni Zalesie | 26 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Kcynia | 3-2 | LZS Grochowiska Księże | 26 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 12 - 3 maja |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-3 | Orzeł Kcynia | 3 maja, 15:00 |
LZS Grochowiska Księże | 3-5 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 3 maja, 14:00 |
Zieloni Zalesie | 3-0 | Pałuczanka II Żnin | 3 maja, 12:30 |
LZS Sipiory | 0-3 | Orion Dziewierzewo | 3 maja, 14:00 |
Iskra Samoklęski Duże | 1-3 | Victoria Kołaczkowo | 3 maja, 14:00 |
Kolejka 13 - 9-10 maja |
Iskra Samoklęski Duże | 2-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Victoria Kołaczkowo | 2-1 | LZS Sipiory | |
Orion Dziewierzewo | 1-1 | Zieloni Zalesie | |
Pałuczanka II Żnin | 6-1 | LZS Grochowiska Księże | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 5-1 | Orzeł Kcynia |
Kolejka 14 - 16-17 maja |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 0-1 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
Orzeł Kcynia | 4-0 | Pałuczanka II Żnin | |
LZS Grochowiska Księże | 7-2 | Orion Dziewierzewo | |
Zieloni Zalesie | 2-0 | Victoria Kołaczkowo | |
LZS Sipiory | 5-0 | Iskra Samoklęski Duże |
Kolejka 15 - 23-24 maja |
LZS Sipiory | 3-1 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
Iskra Samoklęski Duże | 2-5 | Zieloni Zalesie | |
Victoria Kołaczkowo | 1-0 | LZS Grochowiska Księże | |
Orion Dziewierzewo | 2-0 | Orzeł Kcynia | |
Pałuczanka II Żnin | 3-2 | Zjednoczeni Chwaliszewo |
Kolejka 16 - 30 maja-1 czerwca |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 0-4 | Pałuczanka II Żnin | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 6-3 | Orion Dziewierzewo | |
Orzeł Kcynia | 3-0 | Victoria Kołaczkowo | |
LZS Grochowiska Księże | 4-1 | Iskra Samoklęski Duże | |
Zieloni Zalesie | 4-1 | LZS Sipiory |
Kolejka 17 - 6-7 czerwca |
Zieloni Zalesie | 5-1 | Iskra Zamość-Rynarzewo | |
LZS Sipiory | 3-3 | LZS Grochowiska Księże | |
Iskra Samoklęski Duże | 2-1 | Orzeł Kcynia | |
Victoria Kołaczkowo | 1-7 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
Orion Dziewierzewo | 1-4 | Pałuczanka II Żnin |
Kolejka 18 - 13-14 czerwca |
Victoria Kołaczkowo | 1-1 | Pałuczanka II Żnin | |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 7-1 | Orion Dziewierzewo | |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 3-2 | Iskra Samoklęski Duże | |
Orzeł Kcynia | 7-1 | LZS Sipiory | |
LZS Grochowiska Księże | 1-8 |
Zieloni Zalesie
|
|
Olimpia Dąbrowa | 3:3 | LZS Grochowiska Księże |
2022-06-19, 16:00:00 Dąbrowa |
||
relacja » |
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
dzisiaj: 128, wczoraj: 206
ogółem: 5 001 476
statystyki szczegółowe