Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spójnia Białe Błota - LZS Kościelec Kujawski 1:1
  • Fala Głogówiec - LZS Grochowiska Księże 1:2
  • Pogoń II Mogilno - Promień Szczepanowo 0:1
  • Olimpia Dąbrowa - Legia Strzelce 1:3
  • Orzeł Kcynia - LZS Jadowniki 2:4
  • Hermes Radłowo - pauza
  •        
Strona klubowa
Herb

Ankiety

Cz strona internetowa LZS jest potrzebna?

informacje

   

 

Pełna Nazwa Klubu:    Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże

Rok Założenia:             2000

Barwy :                            biało czerwono niebieskie

Prezes:                           Lis Jacek (Tel : 601725937)

Trener:                           Dawid Łukomski

e-mail:                            lzsgrochowiska1@wp.pl

 

 

Statystyki drużyny

Buttony

Najnowsza galeria

Zimowy Turniej Halowy 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

LZS Grochowiska Ks. - Pelikan Niechanowo 03.08.2011
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

sezon 2008/2009

 

Tabela ligowa

Sezon: 2008/2009

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Zjednoczeni Chwaliszewo 18 42 13 3 2 66 - 29 37
2. MLKS Orzeł Kcynia 18 37 12 1 5 54 - 24 30
3. Pał‚uczanka II Żnin 18 33 10 3 5 47 - 26 21
4. Orion Dziewierzewo 18 29 9 2 7 48 - 46 2
5. Victoria Koł‚aczkowo 18 26 7 5 6 24 - 33 -9
6. Iskra Zamość/Rynarzewo 18 23 7 2 9 36 - 38 -2
7. Zieloni Zalesie 18 22 7 1 10 40 - 53 -13
8. LZS Grochowiska Księże 18 18 5 3 10 56 - 64 -8
9. LZS Sipiory 18 16 5 1 12 36 - 63 -27
10. Iskra Samoklęski Duże 18 13 4 1 13 24 - 55 -31
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   1      

Podsumowanie drużyny

LZS Grochowiska Księże

 

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki

RAZEM

5 (27.78%)

3 (16.67%)

10 (55.56%)

56 - 64 [-8]

U SIEBIE

3 (33.33%)

1 (11.11%)

5 (55.56%)

36 - 36 [0]

WYJAZD

2 (22.22%)

2 (22.22%)

5 (55.56%)

20 - 28 [-8]

 

Statystyki bramek

LZS Grochowiska Księże

 

Wszystkie

U siebie

Na wyjeździe

 

Ilość

Średnia

Ilość

Średnia

Ilość

Średnia

Strzelone gole

56

3.11

36

4.00

20

2.22

Stracone bramki

64

3.56

36

4.00

28

3.11

 

Statystyki zbiorcze drużyny

LZS Grochowiska Księże

 

Mecze

Wygrane

Remisy

Porażki

Pkt

Bramki

Bilans

WSZYSTKIE SPOTKANIA

18

5

3

10

18

56-64

-8

SPOTKANIA U SIEBIE

9

3

1

5

10

36-36

0

SPOTKANIA WYJAZDOWE

9

2

2

5

8

20-28

-8

 

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2008/2009


Lp. Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Asysty Łączny czas gry Czas gry/mecz
1. Andryszak Bartosz pomocnik/napastnik 6 2 0 0 0 429 72
2. Banach Mateusz obrońca/pomocnik 17 0 1 1 0 1371 81
3. Czub Adam pomocnik 8 8 0 0 0 720 90
4. Czub Michał pomocnik 14 1 0 0 0 725 52
5. Dereziński Bartłomiej napastnik 9 17 0 2 0 810 90
6. Dereziński Gracjan obrońca 7 1 0 0 0 446 64
7. Eichstaedt Marek obrońca 2 0 0 0 0 180 90
8. Filipczak Patryk obrońca/pomocnik 12 2 0 2 0 993 83
9. Frydrych Artur napastnik 1 0 0 0 0 5 5
10. Gawron Dariusz obrońca 13 0 0 1 0 1025 79
11. Hadada Krzysztof bramkarz 12 0 0 0 0 825 69
12. Lis Jacek kierownik drużyny 0 0 0 0 0 0 0
13. Maciejewski Wiesław pomocnik 11 0 0 1 0 946 86
14. Malak Mateusz pomocnik/napastnik 9 0 0 0 0 551 62
15. Matuszak Jakub pomocnik/napastnik 6 4 0 2 0 472 79
16. Michalski Mirosław pomocnik/napastnik 3 1 0 1 0 270 90
17. Myller Paweł obrońca 13 2 0 0 0 964 75
18. Nowakowski Kamil pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
19. Pochylski Adrian obrońca 9 1 0 0 0 735 82
20. Popiołek Krzysztof bramkarz 8 0 0 0 0 591 74
21. Przedwojski Adrian pomocnik/napastnik 12 7 0 0 0 770 65
22. Przedwojski Patryk obrońca 14 0 0 0 0 907 65
23. Ruchalski Piotr pomocnik 8 2 0 0 0 700 88
24. Sławski Piotr trener 2 0 0 0 0 75 38
25. Smaruj Kamil bramkarz 5 0 0 0 0 404 81
26. Substyk Marcin obrońca/pomocnik 13 3 0 0 0 990 77
27. Szeląg Łukasz pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 158 79
28. Tabaszewski Patryk napastnik 8 2 1 2 0 408 51
29. Tabatowski Dawid obrońca/pomocnik 8 0 0 1 0 720 90
30. Tyszkiewicz Tomasz pomocnik 6 1 0 0 0 540 90
        

 

 Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

LZS Grochowiska Księże 1-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Orzeł Kcynia 5-1 Zieloni Zalesie
Zjednoczeni Chwaliszewo 9-2 LZS Sipiory
Pałuczanka II Żnin 4-0 Iskra Samoklęski Duże
Orion Dziewierzewo 5-1 Victoria Kołaczkowo

 Kolejka 2 - 6-7 września

Iskra Zamość-Rynarzewo 2-0 Victoria Kołaczkowo
Iskra Samoklęski Duże 1-2 Orion Dziewierzewo
LZS Sipiory 2-1 Pałuczanka II Żnin
Zieloni Zalesie 1-4 Zjednoczeni Chwaliszewo
LZS Grochowiska Księże 2-4 Orzeł Kcynia

 Kolejka 3 - 13-14 września

Orzeł Kcynia 5-0 Iskra Zamość-Rynarzewo
Zjednoczeni Chwaliszewo 4-4 LZS Grochowiska Księże
Pałuczanka II Żnin 7-0 Zieloni Zalesie
Orion Dziewierzewo 3-2 LZS Sipiory
Victoria Kołaczkowo 1-0 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 4 - 21 września

Iskra Zamość-Rynarzewo 6-1 Iskra Samoklęski Duże
LZS Sipiory 0-2 Victoria Kołaczkowo
Zieloni Zalesie 3-6 Orion Dziewierzewo
LZS Grochowiska Księże 3-3 Pałuczanka II Żnin 17 września
Orzeł Kcynia 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo

 Kolejka 5 - 28 września

Zjednoczeni Chwaliszewo 5-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Pałuczanka II Żnin 1-4 Orzeł Kcynia
Orion Dziewierzewo 5-2 LZS Grochowiska Księże
Victoria Kołaczkowo 4-2 Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże 3-0 LZS Sipiory

 Kolejka 6 - 5 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 4-1 LZS Sipiory
Zieloni Zalesie 1-2 Iskra Samoklęski Duże
LZS Grochowiska Księże 3-5 Victoria Kołaczkowo
Orzeł Kcynia 3-1 Orion Dziewierzewo
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-0 Pałuczanka II Żnin

 Kolejka 7 - 11-12 października

Pałuczanka II Żnin 3-0 Iskra Zamość-Rynarzewo
Orion Dziewierzewo 3-3 Zjednoczeni Chwaliszewo
Victoria Kołaczkowo 0-0 Orzeł Kcynia
Iskra Samoklęski Duże 3-2 LZS Grochowiska Księże
LZS Sipiory 5-0 Zieloni Zalesie

Kolejka 8 - 18-19 października

Iskra Zamość-Rynarzewo 4-0 Zieloni Zalesie
LZS Grochowiska Księże 12-5 LZS Sipiory
Orzeł Kcynia 5-1 Iskra Samoklęski Duże
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-0 Victoria Kołaczkowo
Pałuczanka II Żnin 2-0 Orion Dziewierzewo

 Kolejka 9 - 25-26 października

Orion Dziewierzewo 0-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Iskra Samoklęski Duże 1-4 Zjednoczeni Chwaliszewo
LZS Sipiory 3-2 Orzeł Kcynia
Zieloni Zalesie 2-4 LZS Grochowiska Księże
Pałuczanka II Żnin 1-1 Victoria Kołaczkowo

 Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-2 LZS Grochowiska Księże 19 kwietnia, 15:00
Zieloni Zalesie 2-1 Orzeł Kcynia 19 kwietnia, 12:30
LZS Sipiory 0-2 Zjednoczeni Chwaliszewo 19 kwietnia, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 1-2 Pałuczanka II Żnin 19 kwietnia, 14:00
Victoria Kołaczkowo 1-4 Orion Dziewierzewo 19 kwietnia, 11:00

 Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Victoria Kołaczkowo 1-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 25 kwietnia, 16:30
Orion Dziewierzewo 5-1 Iskra Samoklęski Duże 26 kwietnia, 14:00
Pałuczanka II Żnin 5-2 LZS Sipiory 26 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 5-0 Zieloni Zalesie 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 3-2 LZS Grochowiska Księże 26 kwietnia, 16:00

 Kolejka 12 - 3 maja

Iskra Zamość-Rynarzewo 1-3 Orzeł Kcynia 3 maja, 15:00
LZS Grochowiska Księże 3-5 Zjednoczeni Chwaliszewo 3 maja, 14:00
Zieloni Zalesie 3-0 Pałuczanka II Żnin 3 maja, 12:30
LZS Sipiory 0-3 Orion Dziewierzewo 3 maja, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 1-3 Victoria Kołaczkowo 3 maja, 14:00

 Kolejka 13 - 9-10 maja

Iskra Samoklęski Duże 2-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Victoria Kołaczkowo 2-1 LZS Sipiory
Orion Dziewierzewo 1-1 Zieloni Zalesie
Pałuczanka II Żnin 6-1 LZS Grochowiska Księże
Zjednoczeni Chwaliszewo 5-1 Orzeł Kcynia

 Kolejka 14 - 16-17 maja

Iskra Zamość-Rynarzewo 0-1 Zjednoczeni Chwaliszewo
Orzeł Kcynia 4-0 Pałuczanka II Żnin
LZS Grochowiska Księże 7-2 Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie 2-0 Victoria Kołaczkowo
LZS Sipiory 5-0 Iskra Samoklęski Duże

 Kolejka 15 - 23-24 maja

LZS Sipiory 3-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
Iskra Samoklęski Duże 2-5 Zieloni Zalesie
Victoria Kołaczkowo 1-0 LZS Grochowiska Księże
Orion Dziewierzewo 2-0 Orzeł Kcynia
Pałuczanka II Żnin 3-2 Zjednoczeni Chwaliszewo

 Kolejka 16 - 30 maja-1 czerwca

Iskra Zamość-Rynarzewo 0-4 Pałuczanka II Żnin
Zjednoczeni Chwaliszewo 6-3 Orion Dziewierzewo
Orzeł Kcynia 3-0 Victoria Kołaczkowo
LZS Grochowiska Księże 4-1 Iskra Samoklęski Duże
Zieloni Zalesie 4-1 LZS Sipiory

 Kolejka 17 - 6-7 czerwca

Zieloni Zalesie 5-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Sipiory 3-3 LZS Grochowiska Księże
Iskra Samoklęski Duże 2-1 Orzeł Kcynia
Victoria Kołaczkowo 1-7 Zjednoczeni Chwaliszewo
Orion Dziewierzewo 1-4 Pałuczanka II Żnin

 Kolejka 18 - 13-14 czerwca

Victoria Kołaczkowo 1-1 Pałuczanka II Żnin
Iskra Zamość-Rynarzewo 7-1 Orion Dziewierzewo
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-2 Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia 7-1 LZS Sipiory
LZS Grochowiska Księże 1-8

Zieloni Zalesie

 


 
 

Reklama

Najbliższe spotkanie

LZS Grochowiska KsiężePogoń II Mogilno
LZS Grochowiska Księże   Pogoń II Mogilno
2018-04-22, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Fala GłogówiecLZS Grochowiska Księże
Fala Głogówiec 1:2 LZS Grochowiska Księże
2018-04-15, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

22

04-2018

niedziela

LZS Grochowiska Księże - Pogoń II Mogilno - 11:00

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

LZS Grochowiska Księże - pauza - 00:00

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Spójnia Białe Błota 1:1 LZS Kościelec Kujawski
Fala Głogówiec 1:2 LZS Grochowiska Księże
Pogoń II Mogilno 0:1 Promień Szczepanowo
Olimpia Dąbrowa 1:3 Legia Strzelce
Orzeł Kcynia 2:4 LZS Jadowniki
Hermes Radłowo pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
LZS Grochowiska Księże - Pogoń II Mogilno
Legia Strzelce - Spójnia Białe Błota
LZS Kościelec Kujawski - Orzeł Kcynia
LZS Jadowniki - Fala Głogówiec
Hermes Radłowo - Olimpia Dąbrowa
Promień Szczepanowo - pauza

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 178
ogółem: 1 317 650

statystyki szczegółowe