Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hermes Radłowo - Pogoń II Mogilno 3:0
  • Orzeł Kcynia - Promień Szczepanowo 0:2
  • Spójnia Białe Błota - LZS Grochowiska Księże 1:0
  • Olimpia Dąbrowa - LZS Jadowniki 0:2
  • Legia Strzelce - LZS Kościelec Kujawski 1:5
  • Fala Głogówiec - pauza
  •        
Strona klubowa
Herb

Ankiety

Cz strona internetowa LZS jest potrzebna?

informacje

   

 

Pełna Nazwa Klubu:    Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże

Rok Założenia:             2000

Barwy :                            biało czerwono niebieskie

Prezes:                           Lis Jacek (Tel : 601725937)

Trener:                           Dawid Łukomski

e-mail:                            lzsgrochowiska1@wp.pl

 

 

Statystyki drużyny

Buttony

Najnowsza galeria

Zimowy Turniej Halowy 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.837164406381459.1073741831.561470043950898&type=3
brak zdjęć

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

sezon 2004/2005

Klasa B 2004/2005, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Jadowniki 22 52 17 1 4 72-26 9 1 1 46-13 8 0 3 26-13 2 3 1 0 1 4-4
2.  Promień Szczepanowo 22 52 16 4 2 78-37 10 0 1 39-15 6 4 1 39-22 2 3 1 0 1 4-4
3.  Noteć Gębice 22 46 15 1 6 72-25 9 0 2 48-12 6 1 4 24-13
4.  LZS Kościelec Kujawski 22 42 13 3 6 62-39 7 1 3 33-13 6 2 3 29-26
5.  Olimpia Dąbrowa 22 33 9 6 7 47-36 5 4 2 30-17 4 2 5 17-19 2 3 1 0 1 3-3
6.  LZS Wielowieś 22 33 9 6 7 23-41 7 2 2 14-17 2 4 5 9-24 2 3 1 0 1 3-3
7.  LZS Grochowiska Księże 22 29 8 5 9 41-49 5 3 3 28-23 3 2 6 13-26
8.  Burza Nowa Wieś Wielka 22 25 6 7 9 30-40 5 3 3 16-10 1 4 6 14-30
9.  Sparta II Janowiec Wielkopolski 22 20 6 2 14 34-43 5 1 5 26-16 1 1 9 8-27 2 3 1 0 1 8-3
10.  Cukrownik Tuczno 22 20 6 2 14 38-75 5 2 4 26-22 1 0 10 12-53 2 3 1 0 1 3-8
11.  KS Brzoza 22 18 6 0 16 38-74 4 0 7 20-29 2 0 9 18-45
12.  Orion Dziewierzewo 22 6 1 3 18 17-67 0 3 8 10-29 1 0 10 7-38

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Promień Szczepanowo      3-1  3-2  4-1  4-1  1-1  4-1  9-2  3-1  8-0  6-1  1-2 
 2  LZS Jadowniki 3-1       2-1  3-1  2-0  5-1  4-1  4-1  4-0  6-0  1-9  5-0 
 3  Noteć Gębice 0-3  2-4       3-1  3-0  7-0  4-0  2-0  5-2  8-1  7-1  7-0 
 4  LZS Kościelec Kujawski 0-2  3-4  1-0       0-1  1-1  2-0  6-2  5-0  3-2  6-0  6-1 
 5  Olimpia Dąbrowa 4-2  2-2  3-3  2-3       2-1  2-3  0-0  1-1  6-1  6-0  2-1 
 6  LZS Wielowieś 1-0  0-7  0-3  2-2  2-1       1-1  1-0  1-0  2-1  3-2  1-0 
 7  LZS Grochowiska Księże 1-2  2-2  0-3  5-6  2-2  1-0       2-2  2-1  5-4  5-1  3-0* 
 8  Burza Nowa Wieś Wielka 0-1  1-1  0-4  1-2  0-0  1-1  4-0       1-0  4-0  2-1  2-0 
 9  Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-1  2-4  1-0  2-4  0-2  1-1  3-1  0-2       7-0  6-1  4-0 
 10  Cukrownik Tuczno 1-3  4-4  2-3  0-3  4-3  5-0  1-2  2-2  3-1       2-0  2-1 
 11  KS Brzoza 2-5  2-4  1-4  0-2  2-5  0-1  1-4  2-1  2-1  3-0       5-2 
 12  Orion Dziewierzewo 1-6  1-6  0-1  4-4  0-2  0-2  0-0  2-2  0-1  1-3  1-2      

 Kolejka 1 - 22 sierpnia

LZS Grochowiska Księże 1-2 Promień Szczepanowo 22 sierpnia, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-1 Orion Dziewierzewo 22 sierpnia, 13:00
KS Brzoza 0-1 LZS Wielowieś 22 sierpnia, 10:00
LZS Jadowniki 3-1 LZS Kościelec Kujawski 22 sierpnia, 11:00
Cukrownik Tuczno 3-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 22 sierpnia, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-4 Noteć Gębice 22 sierpnia, 13:00

 Kolejka 2 - 29 sierpnia

Promień Szczepanowo 3-2 Noteć Gębice 29 sierpnia, 14:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-2 Burza Nowa Wieś Wielka 29 sierpnia, 13:30
LZS Kościelec Kujawski 3-2 Cukrownik Tuczno 29 sierpnia, 16:00
LZS Wielowieś 0-7 LZS Jadowniki 29 sierpnia, 11:30
Orion Dziewierzewo 1-2 KS Brzoza 29 sierpnia, 14:00
LZS Grochowiska Księże 2-2 Olimpia Dąbrowa 29 sierpnia, 15:00

 Kolejka 3 - 5 września

Olimpia Dąbrowa 4-2 Promień Szczepanowo 5 września, 13:00
KS Brzoza 1-4 LZS Grochowiska Księże 5 września, 10:00
LZS Jadowniki 5-0 Orion Dziewierzewo 5 września, 11:00
Cukrownik Tuczno 5-0 LZS Wielowieś 5 września, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 LZS Kościelec Kujawski 5 września, 13:00
Noteć Gębice 5-2 Sparta II Janowiec Wielkopolski 5 września, 14:00

 Kolejka 4 - 12 września

Promień Szczepanowo 3-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 12 września, 14:00
LZS Kościelec Kujawski 1-0 Noteć Gębice 12 września, 15:00
LZS Wielowieś 1-0 Burza Nowa Wieś Wielka 12 września, 11:30
Orion Dziewierzewo 1-3 Cukrownik Tuczno 12 września, 14:00
LZS Grochowiska Księże 2-2 LZS Jadowniki 12 września, 14:00
Olimpia Dąbrowa 6-0 KS Brzoza 12 września, 13:00

 Kolejka 5 - 19 września

KS Brzoza 2-5 Promień Szczepanowo 19 września, 10:00
LZS Jadowniki 2-0 Olimpia Dąbrowa 19 września, 11:00
Cukrownik Tuczno 1-2 LZS Grochowiska Księże 19 września, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 Orion Dziewierzewo 19 września, 13:00
Noteć Gębice 7-0 LZS Wielowieś 19 września, 14:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 2-4 LZS Kościelec Kujawski 19 września, 10:00

 Kolejka 6 - 26 września

Promień Szczepanowo 4-1 LZS Kościelec Kujawski 26 września, 14:00
LZS Wielowieś 1-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 26 września, 11:30
Orion Dziewierzewo 0-1 Noteć Gębice 26 września, 14:00
LZS Grochowiska Księże 2-2 Burza Nowa Wieś Wielka 26 września, 14:00
Olimpia Dąbrowa 6-1 Cukrownik Tuczno 26 września, 13:00
KS Brzoza 2-4 LZS Jadowniki 26 września, 10:00

 Kolejka 7 - 3 października

LZS Jadowniki 3-1 Promień Szczepanowo 3 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 2-0 KS Brzoza 3 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-0 Olimpia Dąbrowa 3 października, 13:00
Noteć Gębice 4-0 LZS Grochowiska Księże 3 października, 14:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 4-0 Orion Dziewierzewo 3 października, 10:00
LZS Kościelec Kujawski 1-1 LZS Wielowieś 3 października, 13:00

 Kolejka 8 - 10 października

Promień Szczepanowo 1-1 LZS Wielowieś 10 października, 14:00
Orion Dziewierzewo 4-4 LZS Kościelec Kujawski 10 października, 14:00
LZS Grochowiska Księże 2-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 10 października, 14:00
Olimpia Dąbrowa 3-3 Noteć Gębice 10 października, 13:00
KS Brzoza 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 10 października, 10:00
LZS Jadowniki 6-0 Cukrownik Tuczno 10 października, 11:00

 Kolejka 9 - 17 października

Cukrownik Tuczno 1-3 Promień Szczepanowo 17 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 LZS Jadowniki 17 października, 13:00
Noteć Gębice 7-1 KS Brzoza 17 października, 14:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-2 Olimpia Dąbrowa 17 października, 10:00
LZS Kościelec Kujawski 2-0 LZS Grochowiska Księże 17 października, 13:00
LZS Wielowieś 1-0 Orion Dziewierzewo 17 października, 11:30

 Kolejka 10 - 24 października

Promień Szczepanowo 1-2 Orion Dziewierzewo 24 października, 14:00
LZS Grochowiska Księże 1-0 LZS Wielowieś 24 października, 13:00
Olimpia Dąbrowa 2-3 LZS Kościelec Kujawski 24 października, 13:00
KS Brzoza 2-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 24 października, 10:00
LZS Jadowniki 2-1 Noteć Gębice 24 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 2-2 Burza Nowa Wieś Wielka 24 października, 14:00

 Kolejka 11 - 31 października

Burza Nowa Wieś Wielka 0-1 Promień Szczepanowo 31 października, 13:00
Noteć Gębice 8-1 Cukrownik Tuczno 31 października, 14:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 2-4 LZS Jadowniki 31 października, 10:00
LZS Kościelec Kujawski 6-0 KS Brzoza 31 października, 13:00
LZS Wielowieś 2-1 Olimpia Dąbrowa 31 października, 11:30
Orion Dziewierzewo 0-0 LZS Grochowiska Księże 31 października, 14:00

 Kolejka 12 - 10 kwietnia

Promień Szczepanowo 4-1 LZS Grochowiska Księże 10 kwietnia, 14:00
Orion Dziewierzewo 0-2 Olimpia Dąbrowa 10 kwietnia, 14:00
LZS Wielowieś 3-2 KS Brzoza 10 kwietnia, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 3-4 LZS Jadowniki 10 kwietnia, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 7-0 Cukrownik Tuczno 10 kwietnia, 16:00
Noteć Gębice 2-0 Burza Nowa Wieś Wielka 10 kwietnia, 14:00

 Kolejka 13 - 17 kwietnia

Noteć Gębice 0-3 Promień Szczepanowo 17 kwietnia, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 17 kwietnia, 10:00
Cukrownik Tuczno 0-3 LZS Kościelec Kujawski 17 kwietnia, 14:00
LZS Jadowniki 5-1 LZS Wielowieś 17 kwietnia, 11:00
KS Brzoza 5-2 Orion Dziewierzewo 17 kwietnia, 10:00
Olimpia Dąbrowa 2-3 LZS Grochowiska Księże 17 kwietnia, 13:00

 Kolejka 14 - 24 kwietnia

Promień Szczepanowo 4-1 Olimpia Dąbrowa 24 kwietnia, 14:00
LZS Grochowiska Księże 5-1 KS Brzoza
Orion Dziewierzewo 1-6 LZS Jadowniki 24 kwietnia, 14:00
LZS Wielowieś 2-1 Cukrownik Tuczno 24 kwietnia, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 6-2 Burza Nowa Wieś Wielka 24 kwietnia, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-0 Noteć Gębice 24 kwietnia, 16:00

 Kolejka 15 - 1 maja

Sparta II Janowiec Wielkopolski 0-1 Promień Szczepanowo 1 maja, 16:00
Noteć Gębice 3-1 LZS Kościelec Kujawski 1 maja, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 LZS Wielowieś 1 maja, 13:00
Cukrownik Tuczno 2-1 Orion Dziewierzewo 1 maja, 16:00
LZS Jadowniki 4-1 LZS Grochowiska Księże 1 maja, 11:00
KS Brzoza 2-5 Olimpia Dąbrowa 1 maja, 10:00

 Kolejka 16 - 8 maja

Promień Szczepanowo 6-1 KS Brzoza 8 maja, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-2 LZS Jadowniki 8 maja, 13:00
LZS Grochowiska Księże 5-4 Cukrownik Tuczno 8 maja, 14:00
Orion Dziewierzewo 2-2 Burza Nowa Wieś Wielka 8 maja, 14:00
LZS Wielowieś 0-3 Noteć Gębice 8 maja, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 5-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 8 maja, 14:00

 Kolejka 17 - 15 maja

LZS Kościelec Kujawski 0-2 Promień Szczepanowo 15 maja, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 1-1 LZS Wielowieś 15 maja, 17:00
Noteć Gębice 7-0 Orion Dziewierzewo 15 maja, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-0 LZS Grochowiska Księże 15 maja, 13:00
Cukrownik Tuczno 4-3 Olimpia Dąbrowa 15 maja, 14:00
LZS Jadowniki 1-9 KS Brzoza 15 maja, 11:00

 Kolejka 18 - 21-22 maja

Promień Szczepanowo 3-1 LZS Jadowniki 21 maja, 18:00
KS Brzoza 3-0 Cukrownik Tuczno 21 maja, 17:00
Olimpia Dąbrowa 0-0 Burza Nowa Wieś Wielka 22 maja, 13:00
LZS Grochowiska Księże 0-3 Noteć Gębice 21 maja, 18:00
Orion Dziewierzewo 0-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 22 maja, 14:00
LZS Wielowieś 2-2 LZS Kościelec Kujawski 26 maja, 17:00

 Kolejka 19 - 26-29 maja

LZS Wielowieś 1-0 Promień Szczepanowo 29 maja, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 6-1 Orion Dziewierzewo 29 maja, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 3-1 LZS Grochowiska Księże 26 maja, 18:00
Noteć Gębice 3-0 Olimpia Dąbrowa 29 maja, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 KS Brzoza 28 maja, 16:00
Cukrownik Tuczno 4-4 LZS Jadowniki 29 maja, 14:00

 Kolejka 20 - 5 czerwca

Promień Szczepanowo 8-0 Cukrownik Tuczno 5 czerwca, 14:00
LZS Jadowniki 4-1 Burza Nowa Wieś Wielka 5 czerwca, 11:00
KS Brzoza 1-4 Noteć Gębice 5 czerwca, 10:00
Olimpia Dąbrowa 1-1 Sparta II Janowiec Wielkopolski 5 czerwca, 13:00
LZS Grochowiska Księże 5-6 LZS Kościelec Kujawski 5 czerwca, 14:00
Orion Dziewierzewo 0-2 LZS Wielowieś 5 czerwca, 14:00

 Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Orion Dziewierzewo 1-6 Promień Szczepanowo 12 czerwca, 14:00
LZS Wielowieś 1-1 LZS Grochowiska Księże 12 czerwca, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 0-1 Olimpia Dąbrowa 12 czerwca, 11:00
Sparta II Janowiec Wielkopolski 6-1 KS Brzoza 12 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 2-4 LZS Jadowniki 12 czerwca, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-0 Cukrownik Tuczno 11 czerwca, 16:00

 Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Promień Szczepanowo 9-2 Burza Nowa Wieś Wielka 19 czerwca, 14:00
Cukrownik Tuczno 2-3 Noteć Gębice 19 czerwca, 14:00
LZS Jadowniki 4-0 Sparta II Janowiec Wielkopolski 18 czerwca, 15:00
KS Brzoza 0-2 LZS Kościelec Kujawski 19 czerwca, 10:00
Olimpia Dąbrowa 2-1 LZS Wielowieś 19 czerwca, 13:00
LZS Grochowiska Księże 3-0 Orion Dziewierzewo 19 czerwca, 14:00
(wo)

  

Reklama

Najbliższe spotkanie

LZS Grochowiska KsiężePolonia Słupy
mecz towarzyski
LZS Grochowiska Księże   Polonia Słupy
2018-07-22, 17:00:00

Ostatnie spotkanie

Spójnia Białe BłotaLZS Grochowiska Księże
Spójnia Białe Błota 1:0 LZS Grochowiska Księże
2018-06-16, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

21 urodziny obchodzi Janusz Judek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Hermes Radłowo 3:0 Pogoń II Mogilno
Orzeł Kcynia 0:2 Promień Szczepanowo
Spójnia Białe Błota 1:0 LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa 0:2 LZS Jadowniki
Legia Strzelce 1:5 LZS Kościelec Kujawski
Fala Głogówiec pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 208
ogółem: 1 336 672

statystyki szczegółowe