Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hermes Radłowo - Pogoń II Mogilno 3:0
  • Orzeł Kcynia - Promień Szczepanowo 0:2
  • Spójnia Białe Błota - LZS Grochowiska Księże 1:0
  • Olimpia Dąbrowa - LZS Jadowniki 0:2
  • Legia Strzelce - LZS Kościelec Kujawski 1:5
  • Fala Głogówiec - pauza
  •        
Strona klubowa
Herb

Ankiety

Cz strona internetowa LZS jest potrzebna?

informacje

   

 

Pełna Nazwa Klubu:    Ludowy Zespół Sportowy Grochowiska Księże

Rok Założenia:             2000

Barwy :                            biało czerwono niebieskie

Prezes:                           Lis Jacek (Tel : 601725937)

Trener:                           Dawid Łukomski

e-mail:                            lzsgrochowiska1@wp.pl

 

 

Statystyki drużyny

Buttony

Najnowsza galeria

Zimowy Turniej Halowy 2016
Ładowanie...

Losowa galeria

Iskra Zamość/Rynarzewo - LZS Grochowiska Ks.
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

sezon 2005/2006

 

Klasa B 2005/2006, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Dąbrowa 22 53 17 2 3 61-24 9 2 0 34-8 8 0 3 27-16 2 3 1 0 1 8-7
2.  Noteć Gębice 22 53 17 2 3 89-37 10 0 1 60-21 7 2 2 29-16 2 3 1 0 1 7-8
3.  Promień Szczepanowo 22 50 16 2 4 81-45 11 0 0 60-18 5 2 4 21-27
4.  LZS Kościelec Kujawski 22 42 14 0 8 73-55 6 0 5 31-19 8 0 3 42-36
5.  LZS Grochowiska Księże 22 36 12 0 10 60-56 8 0 3 37-23 4 0 7 23-33
6.  Orzeł Kcynia 22 34 10 4 8 50-48 4 1 6 22-24 6 3 2 28-24
7.  LZS Wielowieś 22 24 6 6 10 39-52 4 3 4 22-21 2 3 6 17-31
8.  Zjednoczeni Chwaliszewo 22 20 6 2 14 46-71 4 1 6 30-32 2 1 8 16-39 2 4 1 1 0 5-4
9.  Cukrownik Tuczno 22 20 6 2 14 33-71 4 1 6 18-23 2 1 8 15-48 2 1 0 1 1 4-5
10.  KS Brzoza 22 19 6 1 15 42-61 4 0 7 26-26 2 1 8 16-35
11.  Orion Dziewierzewo 22 18 5 3 14 31-57 2 2 7 13-26 3 1 7 18-31
12.  Burza Nowa Wieś Wielka 22 13 3 4 15 35-63 1 4 6 20-26 2 0 9 15-37

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Olimpia Dąbrowa      4-2  5-0  8-2  1-0  0-0  2-2  4-1  2-0  2-0  3-1  3-0 
 2  Noteć Gębice 5-4       2-0  8-3  5-2  3-4  8-2  6-2  10-1  6-2  3-0*  4-1 
 3  Promień Szczepanowo 3-1  2-1       9-1  4-3  5-0  6-5  7-2  8-2  5-1  6-1  5-1 
 4  LZS Kościelec Kujawski 0-1  0-3  5-2       2-4  2-3  3-0  5-2  5-0  3-4  3-0  3-0 
 5  LZS Grochowiska Księże 0-1  1-6  3-1  4-6       3-2  5-1  4-2  9-0  2-1  4-2  2-1 
 6  Orzeł Kcynia 1-2  0-0  2-3  0-5  2-3       2-0  3-0  3-2  8-4  0-2  1-3 
 7  LZS Wielowieś 3-1  0-1  3-3  0-5  0-3  2-2       3-0  3-0  1-2  3-3  4-1 
 8  Zjednoczeni Chwaliszewo 3-4  3-5  3-4  2-3  2-0  3-3  3-2       4-3  3-1  2-3  2-4 
 9  Cukrownik Tuczno 0-6  2-4  0-2  1-2  3-0  3-4  0-1  1-1       2-0  3-2  3-1 
 10  KS Brzoza 1-2  2-4  1-2  1-4  4-2  2-3  0-2  4-2  2-3       3-1  6-1 
 11  Orion Dziewierzewo 0-4  2-2  1-2  0-4  0-3  0-2  1-1  2-3  1-3  2-0       4-2 
 12  Burza Nowa Wieś Wielka 0-1  0-1  2-2  3-7  10-3  1-5  1-1  0-1  1-1  1-1  1-3      

 Kolejka 1 - 28 sierpnia

Orzeł Kcynia 0-2 Orion Dziewierzewo 28 sierpnia, 16:00
LZS Grochowiska Księże 3-1 Promień Szczepanowo 28 sierpnia, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 LZS Wielowieś 28 sierpnia, 12:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-1 KS Brzoza 28 sierpnia, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 0-3 Noteć Gębice 28 sierpnia, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-0 Cukrownik Tuczno 28 sierpnia, 13:00

 Kolejka 2 - 4 września

Orion Dziewierzewo 1-3 Cukrownik Tuczno 4 września, 14:00
Noteć Gębice 5-4 Olimpia Dąbrowa 4 września, 13:00
KS Brzoza 1-4 LZS Kościelec Kujawski 4 września, 10:00
LZS Wielowieś 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 4 września, 11:30
Promień Szczepanowo 5-1 Burza Nowa Wieś Wielka 4 września, 14:00
Orzeł Kcynia 2-3 LZS Grochowiska Księże 4 września, 16:00

 Kolejka 3 - 11 września

LZS Grochowiska Księże 4-2 Orion Dziewierzewo 11 września, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-5 Orzeł Kcynia 11 września, 11:30
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-4 Promień Szczepanowo 11 września, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 3-0 LZS Wielowieś 11 września, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-0 KS Brzoza 11 września, 13:00
Cukrownik Tuczno 2-4 Noteć Gębice 11 września, 15:00

 Kolejka 4 - 18 września

Orion Dziewierzewo 2-2 Noteć Gębice 18 września, 14:00
KS Brzoza 2-3 Cukrownik Tuczno 18 września, 10:00
LZS Wielowieś 3-1 Olimpia Dąbrowa 18 września, 11:30
Promień Szczepanowo 9-1 LZS Kościelec Kujawski 18 września, 14:00
Orzeł Kcynia 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 18 września, 16:00
LZS Grochowiska Księże 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 18 września, 14:00

 Kolejka 5 - 24-25 września

Burza Nowa Wieś Wielka 1-3 Orion Dziewierzewo 25 września, 11:30
Zjednoczeni Chwaliszewo 2-0 LZS Grochowiska Księże 25 września, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 2-3 Orzeł Kcynia 25 września, 14:00
Olimpia Dąbrowa 5-0 Promień Szczepanowo 25 września, 13:00
Cukrownik Tuczno 0-1 LZS Wielowieś 24 września, 15:00
Noteć Gębice 6-2 KS Brzoza 25 września, 15:00

 Kolejka 6 - 2 października

Orion Dziewierzewo 2-0 KS Brzoza 2 października, 11:00
LZS Wielowieś 0-1 Noteć Gębice 2 października, 11:30
Promień Szczepanowo 8-2 Cukrownik Tuczno 2 października, 14:00
Orzeł Kcynia 1-2 Olimpia Dąbrowa 2 października, 15:00
LZS Grochowiska Księże 4-6 LZS Kościelec Kujawski 2 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 2 października, 13:30

 Kolejka 7 - 9 października

Zjednoczeni Chwaliszewo 2-3 Orion Dziewierzewo 9 października, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 3-0 Burza Nowa Wieś Wielka 9 października, 14:00
Olimpia Dąbrowa 1-0 LZS Grochowiska Księże 9 października, 13:00
Cukrownik Tuczno 3-4 Orzeł Kcynia 9 października, 14:00
Noteć Gębice 2-0 Promień Szczepanowo 9 października, 14:00
KS Brzoza 0-2 LZS Wielowieś 9 października, 10:00

 Kolejka 8 - 16 października

Orion Dziewierzewo 1-1 LZS Wielowieś 16 października, 14:00
Promień Szczepanowo 5-1 KS Brzoza 16 października, 14:00
Orzeł Kcynia 0-0 Noteć Gębice 16 października, 15:00
LZS Grochowiska Księże 9-0 Cukrownik Tuczno 16 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-1 Olimpia Dąbrowa 16 października, 11:30
Zjednoczeni Chwaliszewo 2-3 LZS Kościelec Kujawski 16 października, 15:00

 Kolejka 9 - 23 października

LZS Kościelec Kujawski 3-0 Orion Dziewierzewo 23 października, 14:00
Olimpia Dąbrowa 4-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 23 października, 13:00
Cukrownik Tuczno 3-1 Burza Nowa Wieś Wielka 23 października, 14:00
Noteć Gębice 5-2 LZS Grochowiska Księże 23 października, 14:00
KS Brzoza 2-3 Orzeł Kcynia 23 października, 10:00
LZS Wielowieś 3-3 Promień Szczepanowo 23 października, 11:30

 Kolejka 10 - 29-30 października

Orion Dziewierzewo 1-2 Promień Szczepanowo
Orzeł Kcynia 2-0 LZS Wielowieś
LZS Grochowiska Księże 2-1 KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka 0-1 Noteć Gębice
Zjednoczeni Chwaliszewo 4-3 Cukrownik Tuczno
LZS Kościelec Kujawski 0-1 Olimpia Dąbrowa

 Kolejka 11 - 5-6 listopada

Olimpia Dąbrowa 3-1 Orion Dziewierzewo
Cukrownik Tuczno 1-2 LZS Kościelec Kujawski
Noteć Gębice 6-2 Zjednoczeni Chwaliszewo
KS Brzoza 6-1 Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Wielowieś 0-3 LZS Grochowiska Księże
Promień Szczepanowo 5-0 Orzeł Kcynia

 Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Orion Dziewierzewo 0-2 Orzeł Kcynia 2 kwietnia, 16:00
Promień Szczepanowo 4-3 LZS Grochowiska Księże 2 kwietnia, 14:00
LZS Wielowieś 4-1 Burza Nowa Wieś Wielka 2 kwietnia, 11:30
KS Brzoza 4-2 Zjednoczeni Chwaliszewo 1 kwietnia, 16:00
Noteć Gębice 8-3 LZS Kościelec Kujawski 2 kwietnia, 14:00
Cukrownik Tuczno 0-6 Olimpia Dąbrowa 2 kwietnia, 13:00

 Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Cukrownik Tuczno 3-2 Orion Dziewierzewo
Olimpia Dąbrowa 4-2 Noteć Gębice
LZS Kościelec Kujawski 3-4 KS Brzoza
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-2 LZS Wielowieś
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 Promień Szczepanowo
LZS Grochowiska Księże 3-2 Orzeł Kcynia

 Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Orion Dziewierzewo 0-3 LZS Grochowiska Księże
Orzeł Kcynia 1-3 Burza Nowa Wieś Wielka
Promień Szczepanowo 7-2 Zjednoczeni Chwaliszewo
LZS Wielowieś 0-5 LZS Kościelec Kujawski
KS Brzoza 1-2 Olimpia Dąbrowa
Noteć Gębice 10-1 Cukrownik Tuczno

 Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Noteć Gębice 3-0 Orion Dziewierzewo
(wo)
Cukrownik Tuczno 2-0 KS Brzoza
Olimpia Dąbrowa 2-2 LZS Wielowieś
LZS Kościelec Kujawski 5-2 Promień Szczepanowo
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-3 Orzeł Kcynia
Burza Nowa Wieś Wielka 10-3 LZS Grochowiska Księże

 Kolejka 16 - 6-7 maja

Orion Dziewierzewo 4-2 Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Grochowiska Księże 4-2 Zjednoczeni Chwaliszewo
Orzeł Kcynia 0-5 LZS Kościelec Kujawski
Promień Szczepanowo 3-1 Olimpia Dąbrowa
LZS Wielowieś 3-0 Cukrownik Tuczno
KS Brzoza 2-4 Noteć Gębice

 Kolejka 17 - 13-14 maja

KS Brzoza 3-1 Orion Dziewierzewo
Noteć Gębice 8-2 LZS Wielowieś
Cukrownik Tuczno 0-2 Promień Szczepanowo
Olimpia Dąbrowa 0-0 Orzeł Kcynia
LZS Kościelec Kujawski 2-4 LZS Grochowiska Księże
Zjednoczeni Chwaliszewo 2-4 Burza Nowa Wieś Wielka

 Kolejka 18 - 20-21 maja

Orion Dziewierzewo 2-3 Zjednoczeni Chwaliszewo
Burza Nowa Wieś Wielka 3-7 LZS Kościelec Kujawski
LZS Grochowiska Księże 0-1 Olimpia Dąbrowa
Orzeł Kcynia 3-2 Cukrownik Tuczno
Promień Szczepanowo 2-1 Noteć Gębice
LZS Wielowieś 1-2 KS Brzoza

 Kolejka 19 - 27-28 maja

LZS Wielowieś 3-3 Orion Dziewierzewo
KS Brzoza 1-2 Promień Szczepanowo
Noteć Gębice 3-4 Orzeł Kcynia
Cukrownik Tuczno 3-0 LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa 3-0 Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Kościelec Kujawski 5-2 Zjednoczeni Chwaliszewo

 Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Orion Dziewierzewo 0-4 LZS Kościelec Kujawski
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-4 Olimpia Dąbrowa
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 Cukrownik Tuczno
LZS Grochowiska Księże 1-6 Noteć Gębice
Orzeł Kcynia 8-4 KS Brzoza
Promień Szczepanowo 6-5 LZS Wielowieś

 Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Promień Szczepanowo 6-1 Orion Dziewierzewo
LZS Wielowieś 2-2 Orzeł Kcynia
KS Brzoza 4-2 LZS Grochowiska Księże
Noteć Gębice 4-1 Burza Nowa Wieś Wielka
Cukrownik Tuczno 1-1 Zjednoczeni Chwaliszewo
Olimpia Dąbrowa 8-2 LZS Kościelec Kujawski

 Kolejka 22 - 17-18 czerwca


Orion Dziewierzewo 0-4 Olimpia Dąbrowa
LZS Kościelec Kujawski 5-0 Cukrownik Tuczno
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-5 Noteć Gębice
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 KS Brzoza
LZS Grochowiska Księże 5-1 LZS Wielowieś
Orzeł Kcynia 2-3 Promień Szczepanowo

Reklama

Najbliższe spotkanie

LZS Grochowiska KsiężePolonia Słupy
mecz towarzyski
LZS Grochowiska Księże   Polonia Słupy
2018-07-22, 17:00:00

Ostatnie spotkanie

Spójnia Białe BłotaLZS Grochowiska Księże
Spójnia Białe Błota 1:0 LZS Grochowiska Księże
2018-06-16, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

21 urodziny obchodzi Janusz Judek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Hermes Radłowo 3:0 Pogoń II Mogilno
Orzeł Kcynia 0:2 Promień Szczepanowo
Spójnia Białe Błota 1:0 LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa 0:2 LZS Jadowniki
Legia Strzelce 1:5 LZS Kościelec Kujawski
Fala Głogówiec pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 208
ogółem: 1 336 687

statystyki szczegółowe